گزارش تخلف


جهت ارائه گزارش تخلف لینک در دیجی لینک (dgLink) به موارد زیر دقت نمایید و به همین ترتیب اقدام کنید.


گزارش تخلف

دیجی لینک (dgLink) یک سرویس کوتاه کننده لینک کاربر محور می باشد که تمامی لینکهای آن توسط کاربران اینترنت ساخته و منتشر می شود. دیجی لینک (dgLink) میزبان هیچگونه محتوا یا فایلی نمی باشد لذا در صورتیکه لینکی حاوی مطلب غیرمجازی باشد،شما باید شکایت خود را با سرور لینک اصلی که میزبان محتوا یا فایل مورد نظرشماست مطرح نمایید.
 

بطور مثال اگر لینک دیجی لینک https://dglink.ir/sample

را باز کنید و در بخش دریافت لینک به سایت  http://dl.example.com/sample.html هدایت شدید

باید با سایت example.com تماس گرفته و خواستار حذف لینک http://dl.example.com/sample.htm شوید.
 

غیرفعال سازی لینک از طریق دیجی لینک (dgLink) نیز با ارسال مدارک لازم ، امکانپذیر می باشد  اما این کار محتوای اصلی آپلود شده در لینک اصلی را غیرفعال و یا حذف نمی کند لذا توصیه می شود از طریق لینک اصلی سایت مقصد پیگیری نمایید تا محتوای مورد تخلف را حذف کامل کنند.


- در صورتیکه لینک اصلی قابل یافتن یا پیگیری نیست و مایلید فقط لینک کوتاه شده دیجی لینک غیرفعال شود با لیمیل دیجی لینک مکاتبه نمایید

- در صورتیکه تخلف مربوط به نقض قوانین کپی رایت می باشد ارسال درخواست حاوی مدارک تخلف و مدارک مالکیت به همراه سربرگ و مهر صاحب محتوا به همراه آدرس لینک صفحه سایت حاوی لینک دیجی لینک و آدرس لینک تخلف به آدرس ایمیل support@dglink.ir اقدام نمایید.

- در صورتیکه کاربری در حال تقلب و یا سوء استفاده از امکانات سایت دیجی لینک می باشد می توانید از طریق فرم تماس موجود در صفحه اصلی ما را مطلع نمایید.

قوانین سایت

لطفا قبل از هرگونه فعالیت در دیجی لینک (dgLink) قوانین سایت را در لینک زیر به دقت مطالعه کنید.

https://dglink.ir/pages/terms